Zaměstnání u nás

Máte zájem pracovat v naší společnosti? Rádi by jste se stali součástí našeho týmu? Potřebujete brigádu v odpoledních nebo večerních hodinách? Vyhovuje Vám práce na zkrácený úvazek? Jste spolehlivý/á a pečlivý/á? Tak vítejte u nás a zkuste to s námi.

Veškeré dosavadní úspěchy jsme vybudovali zejména na kvalitně odváděné práce našich zaměstnaců. Do našeho týmu se snažíme vybírat pouze nejvhodnější uchazeče, kteří zaručí další budování dobrého jména firmy a spokojenost zákazníků.

Neslibujeme nadstandardní ohodnocení za dobře odvedenou práci, protože dobře odvedená práce je pro nás samozřejmostí. Stejně tak je pro nás samozřejmé adekvátní ohodnocení Vašeho přínosu.

Dlouhodobě se snažíme být nejlépe platící úklidovou společností na českém trhu, proto i nároky na zaměstnance jsou jiné - vyšší než u ostatních úklidových firem.

Mezi uchazeči uvítáme nejen profesionály se zkušenostmi, ale také úplné začátečníky s ochotou učit se novým věcem.

Personální oddělení

Lukčová Simona
info@ddservis.eu
244 470 603
739 260 362 (T-Mobile)

 

Správa nemovitosti Praha

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Střed. kraj. Naše správcovská firma z Prahy pro Vás zajistí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Přenechte nám vaše starosti se správou nemovitostí, my je vyřešíme k vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitostí s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů družstva nebo majitelů budov. Správa nemovitostí všech velikostí. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj bez skrytých poplatků. Nejsme jako jiné správcovské firmy, u nás Vás žádné skryté poplatky nečekají, spolupracujte s naší společností správa nemovitostí.

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj - spolehněte se na naše profesionální správce.