Úklid skladů, haly, výroba


Pro Vaši společnost zajistíme kompletní úklidové služby a hygienický servis na profesionální úrovni.

Zakázky vyřizujeme do 24 hodin od obdržení objednávky.

Rádi Vám vypracujeme nezávazný cenový rozpočet, popřípadě zašleme návrh smlouvy o dílo, a to do 60 minut od obdržení všech potřebných podkladů.

Na základě Vaší poptávky vypracujeme cenovou kalkulaci, úklidový plán a zajistíme pravidelné nebo jednorázové úklidové služby k Vaší plné spokojenosti. Již zítra, můžeme uklízet právě u Vás.

Jsme tu pro Vás kdykoliv

Úklidové služby zajišťujeme 7 dní v týdnu po celých 24 h denně dle smluvního ujednání a to v regionu celé ČR. Jsme časově flexibilní.

Naši úklidový pracovníci jsou vybaveni nejmodernější úklidovou technikou, stejně tak management má k dispozici moderní komunikační a kontrolní mechanismy. Pravidelné zákazky odborně kontrolují manažeři kvality naší společnosti, tímto způsobem zaručujeme špičkový servis a Vaší plnou spokojenost.

Nerozlišujeme zakázníky, podle velikosti

Naše úklidová firma nerozlišuje zákazníky podle velikosti, každý klient je pro nás velice důležitou součástí našeho týmu. Zařaďte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům.

Nemusíte mít obavy - za škody způsobené svou činností ručí naše úklidová firma do výše 10 milionů korun.

 

Správa nemovitosti Praha

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Střed. kraj. Naše správcovská firma z Prahy pro Vás zajistí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Přenechte nám vaše starosti se správou nemovitostí, my je vyřešíme k vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitostí s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů družstva nebo majitelů budov. Správa nemovitostí všech velikostí. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj bez skrytých poplatků. Nejsme jako jiné správcovské firmy, u nás Vás žádné skryté poplatky nečekají, spolupracujte s naší společností správa nemovitostí.

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj - spolehněte se na naše profesionální správce.