Úklid společných prostor domů


Pro Vaš dům zajistíme kompletní úklidové služby a veškerý podpůrný servis na profesionální úrovni.

Pro majitele bytových domů, bytová družstva, SVJ i samotné nájemníky nabízíme pravidelný i jednorázový úklid společných prostor jejich domů a úklid venkovních prostor a blízkého okolí domu. S námi máte o úklid postáráno.

Jsme časově flexibilní. Doba, kdy má být úklid proveden je zcela na Vás. Po dohodnutí doby úklidu, náš pracovník (nebo tým) dochází přesně v daný den a v danou hodinu. Pravidelné zákazky odborně kontrolují manažeři kvality naší společnosti, tímto způsobem zaručujeme Vaší spokojenost.

Kvalita na prvním místě

Jako jedna z mála úklidových firem, poskytujeme generální úklidy v naprosto perfektní kvalitě. Generální úklidy, které provádíme 2 krát ročně, pro Vás zajistí náš tým odborných pracovníků pod vedením hlavního technologa a jsou součástí smlouvy o dílo. Některé firmy poskytují generální úklidy, které provádím jeden nebo dva lidé, což nelze zvládnou v perfektní kvalitě, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí. V případě dovolené nebo nemoci pracovníka, zajišťujeme okamžitou náhradu. O této náhradě jste předem informováni.

Cenový rozpočet do jedné hodiny

Na základě Vaší poptávky vypracujeme cenovou kalkulaci, úklidový plán a zajistíme pravidelné nebo jednorázové úklidové práce k Vaší plné spokojenosti.

Zakázky vyřizujeme do 24 hodin od obdržení objednávky.

Zavolejte nám, rádi si s Vámi domluvíme termín provedení služeb nebo osobní schůzky. Již zítra, můžeme uklízet právě u Vás.

Nerozlišujeme zákazníky podle velikosti

Naše úklidová firma nerozlišuje zákazníky dle velikosti, každý klient je pro nás velice důležitou součástí našeho týmu. Zařaďte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům.

Nemusíte mít obavy - za škody způsobené svou činností ručí naše úklidová firma do výše 10 milionů korun.

Jsme tu pro Vás kdykoliv

Úklidové služby zajišťujeme 7 dnů v týdnu a po celých 24 h denně dle smluvního ujednání a to v regionu celé ČR.