Úklid kancelářských prostor

Pro Vaši společnost zajistíme kompletní úklidové služby a hygienický servis na profesionální úrovni.

Zakázky vyřizujeme do 24 hodin od obdržení objednávky. Jednorázový nebo pravidelný úklid kanceláří provádíme jak za denního provozu, tak i v nočních či ranních hodinách v periodice, kterou si sami stanovíte.

 

Kvalita při úklidu kanceláří na prvním místě

Na základě Vaší poptávky vypracujeme cenovou kalkulaci, navrhneme úklidový plán nejvhodnější pro úklid Vaší kanceláře a zajistíme pravidelné nebo jednorázové úklidové služby k Vaší plné spokojenosti. Již zítra, můžeme uklízet právě Vaší kancelář. Na bezchybné provedení úklidu Vaší kanceláře, dohlíží náš manažer kvality. Naším cílem je provedení úklidu za plynulého chodu Vaší společnosti s co možná nejvíce reprezentativním vzhledem.

 

Úklid kanceláří kdykoliv

Doba, kdy má být úklid proveden je plně na Vás, my jsme tady přeci od toho, abychom Váš požadavek naplánovali. Po dohodnutí doby úklidu, náš pracovník (nebo tým) dochází přesně v daný den a danou hodinu. Pravidelné zákazky odborně kontrolují manažeři kvality naší společnosti, tímto způsobem zaručujeme Vaší plnou spokojenost. Samozřejmostí je zástup pracovníků v době dovolených, nemoci, atp.

 

Cenový rozpočet do jedné hodiny

Rádi Vám vypracujeme nezávazný cenový rozpočet na úklid kanceláří, popřípadě zašleme návrh smlouvy o dílo, a to do 60 minut od obdržení všech potřebných podkladů.

Zavolejte nám, rádi si s Vámi domluvíme termín provedení služeb nebo osobní schůzky.

 

Nerozlišujeme zakázníky podle velikosti

Naše úklidová firma nerozlišuje zákazníky podle velikosti, každý klient je pro nás velice důležitou součástí našeho týmu. Zařaďte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům.

 

Pojištění společnosti

Nemusíte mít obavy - za škody způsobené svou činností ručí naše úklidová firma do výše 10 milionů korun.

Správa nemovitosti Praha

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Střed. kraj. Naše správcovská firma z Prahy pro Vás zajistí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Přenechte nám vaše starosti se správou nemovitostí, my je vyřešíme k vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitostí s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů družstva nebo majitelů budov. Správa nemovitostí všech velikostí. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj bez skrytých poplatků. Nejsme jako jiné správcovské firmy, u nás Vás žádné skryté poplatky nečekají, spolupracujte s naší společností správa nemovitostí.

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj - spolehněte se na naše profesionální správce.