O firmě

Firma D & D servis, s.r.o. je společnost působící v oblasti Prahy, Středočeského kraje a Brna.

Naše firma pracuje v oblasti  služeb na profesionální úrovni od roku 1997. Od roku 2010 jsme na zákadě požadavků našich stávajících klientů zavedli nové divize společnosti kompletní spávu nemovitosti a centrum služeb pro každého.
Jsme ryze česká úklidová firma bez zahraničního kapitálu.

Od počátku založení naší společnosti, jsme se snažili přizpůsobit celou naší organizaci tak, aby jste se na nás mohli plně spolehnout, protože víme, že najít v dnešní době spolehlivého a solidního partnera je nelehký úkol.

Základy naší společnosti, jsou postaveny na pečlivé a úzké spolupráci s našimi zákazníky, a tak má každý klient  možnost měnit naší organizaci k lepšímu. Nasloucháme a stáváme se lepšími.
Přes skutečnost, že již patříme mezi větší společnosti, stále zůstává naší prioritou zákazník.
Dnes jsme Vám schopni poskytnout prostřednictvím svých zaměstnanců kompletní úklidové služby včetně všech podpůrných procesů v perfektní kvalitě.

Vyřešíme pro Vás vše v maximální rychlosti, která je pro Vás důležitá s kvalitou a vstřícností nám vlastní.

Divize naší společnosti:

Služby poskytované v divizi správy nemovitosti a úklidového servisu, zajišťujeme výhradně našimi zaměstnanci. Služby poskytované v rámci divize Centrum služeb, jsou poskytovány prověřenými subdodavateli.

Správa nemovitosti Praha

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Střed. kraj. Naše správcovská firma z Prahy pro Vás zajistí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Přenechte nám vaše starosti se správou nemovitostí, my je vyřešíme k vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitostí s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů družstva nebo majitelů budov. Správa nemovitostí všech velikostí. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj bez skrytých poplatků. Nejsme jako jiné správcovské firmy, u nás Vás žádné skryté poplatky nečekají, spolupracujte s naší společností správa nemovitostí.

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj - spolehněte se na naše profesionální správce.