Strojové čištění koberců


Čištěn koberců tříkotoučovým strojem !

Pomocí tohoto tříkotoučového stroje dokonale čistíme koberce zátěžové, ale i vlněné! Tato technologie čištění koberců lze aplikovat na všechny druhy koberců.

Extrakční čištění koberců

Extrakční čištění koberců, čalounění a sedaček svěřte profesionálům z naší společnosti. Naše společnost disponuje nejvýkonnějšími profesionálními extraktory na trhu určené k čištění malých, středních a velkých ploch.

Proč strojově čištění koberců ?

Podle WHO - světové zdravotnické organizace jsou všeobecným zdravotním problémem roztoči. U nás nejvýznamnější a nejrozšířenější jsou bytové druhy roztočů Dermatophagoides pteronyssinus a Dermatophagoides farinae, které jsou pro alergiky nejškodlivější.

Roztoči a jejich alergeny jsou nejčastějším důvodem vzniku alergií jako je astma, senná rýma a také problémům s dýchacím ústrojím. Jedinou cestou jak tomu zamezit je prát koberce.

Pro alergiky představují největší nebezpečí roztoči obsažení v domácím prostředí, nazývaní jako roztoči bytového prachu. Jsou zdaleka nejčastější příčinou alergie dříve obecně nazývané "alergie na bytový prach".

Neexistuje jiný způsob jak se těchto roztočů a jejich výkalů zbavit, než pravidelně vysávat a čistit koberce minimálně 1x ročně.

 

 

Správa nemovitosti Praha

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Střed. kraj. Naše správcovská firma z Prahy pro Vás zajistí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Přenechte nám vaše starosti se správou nemovitostí, my je vyřešíme k vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitostí s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů družstva nebo majitelů budov. Správa nemovitostí všech velikostí. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj bez skrytých poplatků. Nejsme jako jiné správcovské firmy, u nás Vás žádné skryté poplatky nečekají, spolupracujte s naší společností správa nemovitostí.

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj - spolehněte se na naše profesionální správce.