Mytí oken a výloh


Mytí oken, výloh

Používáme pouze kvalitní vybavení a profesionální zaměstnance. Mytí oken provádíme stěrkovým způsobem bez znečištění okolního prostředí. Při mytí oken automaticky provádíme čištění rámů včetně vnitřního parapetu. Pomocí hotolezecké techniky provádíme Mytí oken na obtížně dostupných místech, nebo za použití vhodných výsuvných plošin. Zdi a podlahy pod okny vždy chráníme  savou přikrývkou, aby nedošlo k poškozeníí barvy na stěně či nabobtnání spár u plovoucích podlah. Nožičky našich schůdků jsou opatřeny gumovými podložkami, které nedělají rýhy.

Využijte naši novou akční slevu, kterou pro Vás naše úklidová firma připravila při on-line poptávce a objednávce služeb prostřednictvím internetu.

 

Správa nemovitosti Praha

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Střed. kraj. Naše správcovská firma z Prahy pro Vás zajistí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Přenechte nám vaše starosti se správou nemovitostí, my je vyřešíme k vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitostí s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů družstva nebo majitelů budov. Správa nemovitostí všech velikostí. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj bez skrytých poplatků. Nejsme jako jiné správcovské firmy, u nás Vás žádné skryté poplatky nečekají, spolupracujte s naší společností správa nemovitostí.

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj - spolehněte se na naše profesionální správce.