Strategie společnosti

Mezi prioritní hodnoty řadíme čestný, úpřimný a odpovědný přístup k našim zákazníkům. Naší strategii, jsme naučili aplikovat všechny pracovníky naší společnosti na všech úrovních. Není nikdo, kdo by se s naší strategii neztotožnil. Víme, že jen dokonale sehraný tým pracovníků dokáže uplatňovat naší strategii v praxi. Každý se může stát součástí našeho týmu. Každý měsíc, probíhá  školení a následná kontrola našich pracovníků v oblasti plnění strategických prvků.

Hlavním cílem naší strategie je lišit se

  • Poskytovanými službami a jejich kvalitou
  • Komunikací s naši stávajícíi i budoucí klientelou
  • Vstřícností při řešení požadavků a problémů
  • Operativností při řešení veškerých požadavků
  • Prezentací naší společnosti
  • Našimi zaměstnanci na všech úrovních

Co všechno pro tento cíl děláme ?

Celková orientace je zaměřena jak na interní tak na interaktivní marketing.

Uvědomujeme si, že zákazník při posuzování kvality, bere v úvahu to, kdo a také jakým způsobem službu poskytuje. A proto příjímáme jen"ty zaměstnance, kteří mají rádi lidi a váží si jich". Pečlivě školíme zaměstnance v umění komunikace se zákazníky při plnění každého jejich přání.

Spokojenost našich zaměstnanců na prvním místě

Víme, že jedině spokojený zaměstnanec odvádí pečlivou a kvalitní práci. z tohoto důvodu se snažíme maximálně kominukovat s našimi zaměstnanci a vnímat jejich potřeby, případné nárhy, stížnosti atd.

Operativností při řešení všech požadavků

Za dobu naší působnosti na trhu, jsme si všimli, že nejvíce, co našim zákazníkům chybí je čas a proto veškeré požadavky, připomínky apod. řešíme do jedné hodiny od obdržení veškerých podkladů.

Naším managementem

Naši vedoucí pracovníci jsou ztotožněni s naší firemní politikou a jsou schopni naší vizi šířit dál mezi naše zaměstnance a zákazníky. Každý "zapálený člověk" se může stát součástí našeho týmu.

Řídící systém "KD systém CRM"

Majitel společnosti ve spolupráci s prográmátorem, vytvořili jedinečný řídící systém, který organizuje, palánuje, řídí a kontroluje všechny operace probíhající v naší společnosti.

KD systém CRM (Kochmann,Dalibába), byl vyvíjen téměř tři roky a jeho funkčnost je založena na zkušenostech majitele úklidové firmy a celkovou problematikou v úklidovém oboru.

Ptáte se, proč jsme nepověřili některou z IT firem? Je to jednoduché, nikdo nedokázal naši vizi naprogramovat dle našich představ a zkušeností z úklidového oboru. Do systému mají přistup všichni naši vedoucí pracovníci a všichni zákazníci, kteří si mohou upravovat smluvní ujednání, dle svých momentálních potřeb. Tvořit objednávky, úkoly pro naše vedoucí, reklamace, požadavky, plánovat schůzky se zástupci naší společnosti atd. Jediné co uživatel potřebuje k obsluze systému je mít připojení k internetu a internetový prohlížeč, systém je k dispozici 24 hodin denně.

Celkové prezentaci naší společnosti

Projekt pod názvem"Lišit se"vznikl po třech letech působení v úklidovém oboru. Rozhodli jsme se celkově změnit naší organizaci v rámci svých zkušeností a znalostí.

Tento krok byl značně nelehký a náročný. Můžeme říct ovšem jedno"POVEDLO SE"o čemž svědčí rozsahlá databáze našich stálých klientů, která se neustále rozrůstá.

Poděkování závěrem:

Závěrem, bych rád poděkoval všem našim zaměstnanců, jak v sektoru vedení, tak našemu skvělému týmu uklidových pracovnic a pracovníků.

Bez těchto lidí, bychom nedokázali všechno to, co jsme nyní.

A nezapomeňte

Kvalita, spolehlivost, vstřícnost - to je náš tým !

Děkuji všem, jen tak dál...

S poděkováním: Dalibába David

 

Správa nemovitosti Praha

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Střed. kraj. Naše správcovská firma z Prahy pro Vás zajistí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Přenechte nám vaše starosti se správou nemovitostí, my je vyřešíme k vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitostí s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů družstva nebo majitelů budov. Správa nemovitostí všech velikostí. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj bez skrytých poplatků. Nejsme jako jiné správcovské firmy, u nás Vás žádné skryté poplatky nečekají, spolupracujte s naší společností správa nemovitostí.

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj - spolehněte se na naše profesionální správce.